Krajina srdce

Venkovská tržnice

Území, na kterém vykonává svoji činnost Občanské sdružení MAS Krajina srdce, se nachází na hranicích Jihočeského a Středočeského kraje. Na tomto území o rozloze 633 km2 žije téměř 21 000 obyvatel ve 46 obcích. Vedle tradičního zemědělství se v posledních letech oblast zaměřuje především na rozvoj turistického ruchu. K rozvoji letní i zimní turistiky přispívá i nově založená turistická oblast TOULAVA, zahrnující území MAS Krajina srdce a území sousedních MAS. K rozvoji regionu přispívá i možnost zavedení certifikace řemeslných výrobků, zemědělských a přírodních produktů, ubytovacích a stravovacích služeb značkou TOULAVA regionální produkt®.

Bazar
25.6.2019 - Obchodní zástupce/kyně - Nabídka

Přidejte se k MetLife a pojistěte si dobrou práci :-) Jste komunikativní typ, máte obchodního ducha, přirozený šarm a schopnost naslouchat? Rád/a pracujete s lidmi? -Zašlete mi tedy svůj životopis.

23.6.2019 - Prodej - Nabídka

Končíme s chovem ovcí a tak nabízíme letošní jehňata 2+2 a loňského berana. Možno na chov i na rožeň. Podle jiných inzerátů velmi levně. Tel. 724079518

další inzeráty (19)
Katalog
Název: Balšánek Antonín
Obec: Ješetice
Ulice: Ješetice 18
Obory činnosti: Obchodní činnosti,, Obchodní služby- dovoz/vývoz, cla, zprostředkování, Stavebnictví, Zednické, obkladačské a sádrokart. práce
Název: Tomečková Lucie Bc.
Obec: Jistebnice
Ulice: Hůrka u Jistebnice 37
Obory činnosti: Sport, Ostatní sporty – název a popis
další subjekty (707)
Aktuality

Letní tábor 2019 pořádaný MAS KRAJINA SRDCE

Občanské sdružení MAS Krajina srdce, jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt®", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, uděluje značku "TOULAVA regionální produkt®".

 

 

 
další aktuality (78)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí